Laatste nieuws
Examenuitslag
zaterdag 23 juni 2018

Bezoek ook onze facebookpagina eens... Hondenschool Geurt Van Dijk Leerdam

Woensdagavond 20 juni  hebben we de puppycursus afgesloten met een test 

Donderdag 21 juni hebben de Hond en Pleziercursisten het seizoen afgesloten met een onderlinge wedstrijd.

zaterdag 23 juni deden alle gehoorzaamheidscursisten examen.

We willen iedereen bedanken voor zijn en of haar inzet 

en in het bijzonder ons trainersteam, 

wat zijn we blij met jullie allemaal !

(typefouten onder voorbehoud)

Als je aankomend seizoen (sept-nov 2018) weer van de partij bent schrijf je dan nu alvast in !!

De planning voor het volgend seizoen komt woensdagavond 5 septmber op de website te staan en of je krijgt een email. 

foto's kun je vinden op onze facebookpagina of stuur een mail als dat niet lukt dan stuur ik de link per mail


1e plaats Pups: Mark van Wingerden met James de Labrador Retriever

1e plaats verkorte Puppycursus: Janneke Midderham met Mango de Flatcoated Retriever

1e plaats EG: Ingrid te Velde Verweij met Ilay, Kruising

1e plaats VEG: Marita van den Dool met Nora, Zwitserse Herder

1e plaats GGB:Gerard Vink met Bailey, Vizsla

1e plaats Hond & Plezier beginners behendigheid: René van den Berg met Finna, Ierse Water Spaniel

1e plaats Hond & Plezier beginners flyball:Gerard Vink met Bailey,Vizsla

1e plaats Hond & Plezier gevorderden behendigheid:Tom de Zeeuw met Dora, Belgisch Schipperke 

1e plaats Hond & Plezier gevorderden flyball:Gerrit Gijsbers met Luna, Ierse Setter


klik op lees meer voor alle uitslagen ( bij gelijk aantal punten is hier komen en daarna volgen ( wandelen met aandacht en of wandelen zonder trekken bepalend voor de plaatsing)

 

  

 

typefouten onder voorbehoud.

Puppycursus maximaal  75 punten   punten plaats
bij gelijk aantal punten wint hoogste aantal punten bij hierkomen en daarna wandelen met je hond        
Harold Bakhuizen Jack Labrador Retriever 65  
Joyce Bertels Chick Labrador Retriever 65 4e
Nina de Groot Bobby Tibetaanse Spaniel 63  
Conny van Iperen Luna Duitse Herder 59  
Monica de Jongh Mailo Boerenfox 60,5  
Nicoline Keurntjes Kanters Bailey Kruising   66 3e
Helma Linschoten Whisper Boomer 57,5  
Colinda den Ouden Lotje Labrador Retriever 71 2e
Jeannette Riswick Sjors Labrador Retriever 65 5e
Sandra Schreuders Soof Boomer 51  
Adri Wal v d Deelen Coco Kruising 55,5  
Mark van Wingerden James Labrador Retriever 71,5 1e
         
verkorte puppycursus max 55 punten te halen   punten  
bij zelfde aantal punten wint het hoogste aantal punten bij hierkomen         
Milou Bloemerts Pibbe Friese Stabij 47  
Rianne Donker Rover Boomer 48,5  
Chanté Foppen Trigger Duitse Herder 43  
Fleur en Ira Maartense Nugget Pomeriaantje 51  
Janneke  Midderham Mango Flatcoated Retriever 52  1e 
Leo Nimwegen Bram Engelse Springer Spaniel 49,5  
Miranda Slingerland Lady Chihuahua 51,5  3e 
Hester Veldman Toffee Malthezer 50  
Willard van der Vliet Guus Labrador Retriever 50,5  
Wim Vonk Nani Boerenfox 41,5  
Lianne Zanten Bo Duitse Herder 52 2e
         
      Punten geslaagd j/n
EG cursus       Plaatsing
Wilmer Berendsen Dango Engelse Stafford 95 3e
Isabelle van Blaricom Bailey Engelse Stafford 89 5e
Bert Blom Djecky Amerikaanse Bulldog 95 2e
Marry van Bruggen Zina Parson Russel Terriër 77 ja 
Robert van den Dool Wodan Kruising   81 ja 
Jacqueline Dullaart Kaja American Akita 42 nee
Monique Jansen Mazzel Labradoodle 87 ja 
Petra de Jong Rico Old Englisch Bulldog 84 ja 
Jeanet Koch Fay New English Bulldog 78 ja 
Mirjam Koedam Dimple Grote Zwitserse Sennenhond 86 ja 
Monique Kramer Dino Labradoodle 83 ja 
Jan de Leeuw Pip Labrador Retriever 88 ja 
Marco Moorelisse Boy Rottweiler 83 ja 
Arjan van Mourik Fleurtje Friese Stabij 86 ja 
Paul Overbeek Mano Mechelse Herder 58 nee
John van der Put Buco Rottweiler 67 nee
Stefan van Santen Luna Border Collie 90 4e
Monique Schilder Boghy Kruising   58 nee
Jasper Tielen Jax Boerboel 82 ja 
Ingrid te Velde Verweij Ilay  Kruising 97 1e
         
herexamen EG      Punten geslaagd j/n
Ingrid Degen Messi Langharige Duitse Stokhaar Herder 82 ja
Sanne Geurtsen Senna Duitse Herder 82 ja
Rosanne van den Hurk Pip Stafforshire Bullterriër 80 ja
Henk van de Werken Wodan Zwitserse Witte Herder 62 nee
      Punten geslaagd j/n
VEG examen       Plaatsing
Bert van Arkel Quinn Border Collie 78,5 nee
Danielle de Bruin Yara Labrador Retriever 81,5 nee
Heidi Cornelisse Guusje Berner Sennen 56,5 nee
Diny Dees Atos Oud Duitse Herder 83 5e
Ingrid Degen Messi Langharige Duitse Stokhaar Herder disk nee
Samantha Dijkhuizen Bowie Golden Retriever 93 2e
Marita van den Dool Nora Zwitserse Witte Herder 93,5 1e
Sigrid van Erk Keessie Parson Jack Russell 77 ja
Sanne Geurtsen Senna Duitse Herder 65,5 nee
Rosanne van den Hurk Pip Stafforshire Bull Terriër 75,5 nee
Marieke van Leerdam Pip Kruising 82 nee
Christel Morang Hummer Golden Retriever 91 3e
Nicol Stortenbeker Finnean Border Collie 65,5 nee
Jannette van der Veen Puur Duitse Staande 86 4e
         
         
VEG examen         
Fred de Groot Zorra Kruising    88 Ja
Jolanda Hoekstra Maurice Kruising    87 Ja
Linda Hardeman Loeka Melchelse herder 77 Ja
Gerard Vink Bailey Vizsla 91 Ja 
Marjon van Vuuren Babske Golden Retriever 89 ja
         
GGb examen        
Ilanit Baars Nola Labrador Retriever 151 ja
Lonneke Suurs Gijs Boston Terriër 132 nee
Jolanda Hoekstra Maurice Kruising   160 3e
Jadey Blom Kerttu Laplandse Herder 152 ja
Rina van den Bergh Finna Ierse Water Spaniel 143 ja
Dewy Abbel Shiva Engelse Stafford 164 2e
Gerard Vink Bailey Vizsla 177 1e
Linda Hardeman Loeka Melchelse herder 129 ja
         
         
         
         
Hond en Plezier beginners      behendigheid flybal
      plaats plaats
Jolanda Hoekstra Maurice Kruising 2e 5e
Diana Planken Zorro Boerenfox 4e 2e
Gerard Vink Bailey Vizsla 5e 1e
Wilma Rijnhout Olly Bouvier 3e 4e
René van den Bergh Finna Ierse Water Spaniel 1e 3e
         
         
         
Hond en Plezier gevorderden     behendigheid flybal
      plaats plaats
Gerrit voor Vera Gijsbers Tessa Gorden Setter 6e 3e
Gerrit Gijsbers Luna Ierse Setter 7e 1e
Tom de Zeeuw Dora Begisch Schipperke 1e 5e
Joyce van Putten Midi Engelse Stafford 5e 4e
Gina Blom Kerttu Laplandse Herder 3e 7e
Mirjam den Besten Jip Boxer 8e 2e
Hennie van der Ham Lotus Toller 2e 6e
Dirk de With Jambo  Lagotto Romagnolo 4e 7e